Apie mus

IŠSKIRTINUMAS

BITĖS APSKAITA – tai inovatyvi ir šiuolaikiška buhalterinių paslaugų bendrovė. Džiaugiamės galėdami pasiūlyti Jums aukščiausius profesinius standartus atitinkančias paslaugas.

Mūsų išskirtinumas – esame sąžiningi, darbštūs ir kruopštūs, gerai savo darbą išmanantys ir jį atliekantys specialistai. Daug dėmesio skiriame informacinių technologijų diegimui, siekdami ne tik užtikrinti aukštą paslaugų kokybę, bet ir padidinti našumą.

 

VIZIJA IR MISIJA

Mūsų vizija – visoje Lietuvoje puikiai vertinama profesionalų komanda, teikianti aukštos kokybės paslaugas ir pridėtinę vertę savo klientams sukurianti buhalterinių paslaugų rinkos lyderė.

Mūsų misija – pasitelkus turimas žinias ir patirtį, teikti aukštos kokybės kliento poreikius atitinkančias specializuotas buhalterinės apskaitos paslaugas smulkiajam ir vidutiniam verslu.

 

VERTYBĖS IR DARBO PRINCIPAI

Profesionalumas ir kokybė. BITĖS APSKAITA komanda puikiai išmano Lietuvos Respublikos įstatymus. Didelį dėmesį skiriame darbuotojų kvalifikacijos kėlimui, nuolatos giliname žinias įvairiuose seminaruose bei kursuose. Nuolatinis žinių atnaujinimas ir jų pritaikymas padeda greitai surasti racionalų ir ekonomiškai naudingą sprendimą. Siekdami užtikrinti ilgalaikį bendradarbiavimą su klientais, daug dėmesio skiriame įmonės teikiamų paslaugų kokybei, kruopsčiai analizuojame klientų pageidavimus.

Patikimumas ir konfidencialumas. Mes užtikriname besąlygišką klientų duomenų konfidencialumą. Tiksliai ir laiku, laikydamiesi buhalterinės etikos ir atsakomybės principų, sutvarkysime buhalterinę apskaitą ir apsaugosime Jus nuo galimų klaidų rizikos, kadangi prisiimame visišką atsakomybę už savo darbą ir vykdome visus prisiimtus įsipareigojimus.

Pagarba ir lojalumas. Visada siekiame efektyvaus ilgalaikio bendradarbiavimo, kuris neįmanomas be pagarbos ir abipusio supratimo. Branginame savo klientus, todėl nuoširdžiai jais rūpinamės, suprasdami, kad nuo klientų verslo sėkmės priklauso ir mūsų gerovė.

Operatyvumas ir lankstumas. Laisvos rinkos sąlygomis labai svarbu greitai ir efektyviai reaguoti į rinkos pokyčius, pasiūlyti sprendimus. Savo darbą organizuojame taip, kad mūsų klientų problemos būtų išspręstos laiku ir kokybiškai. Siekdami geriausio rezultato, esame pasiruošę derėtis ir pasiūlyti palankiausias mūsų paslaugų teikimo sąlygas.

Kūrybiškumas ir naujovės. Savo klientams stengiamės pasiūlyti novatorišką, efektyviausią sprendimą. Visada kruopščiai analizuojame situaciją ir pasiūlome geriausią sprendimą, sukurtą atsižvelgiant į konkrečią situaciją ir kliento verslo specifiką. Pagrindinės sritys į kurias investuojame yra žmonės ir naujosios technologijos.

Mus rekomenduoja
Džiaugiuosi dirbdamas su įmone, kuri žino kaip išspręsti sudėtingiausius mano veiklos klausimus ir užbėgti įvykiams už akių.
Turite klausimų, klauskite